Büyük Beden Yelek

Giyim ürünleri kategorisinde özel bir yere sahip olan yelekler, birbirinden özel tasarımlarıyla son derece fark yaratan tasarımlara sahip olarak bulunabiliyorlar. Büyük yelek modelleri için oluşturulan özel detayların tamamı kullanımda sahip oldukları farklarla birlikte benzersiz bir şıklık sunan detaylara sahiptirler. Yeni sezonun ön planda olan model alternatiflerini her zaman büyük beden yelek kategorisinde bulabilirsiniz. Sezonun en çok tercih edilen ürünleri arasında
ince uzun yelek tasarımları bulunuyor. İnce yapılarıyla birlikte uzun görünüme sahip olmaları, kombin yapılabilecekleri ürünlerin çok çeşitli olmasını sağlar özelliktedir. Her zaman başarıyla tercih edilebilir özelliğe sahip seçenekler konumunda yer alıyor olmalarıyla tasarımlarında değişkenlik gösteren detayları bulabilmek mümkündür.

Büyük Beden Yeleklerde Trend Modeller

Büyük beden giyim ürünleri arasında yer alan özgün konsepte sahip seçenekler arasında bulunan yelek modelleri bayan özgün tasarımlarında, yeleklerin kendi tasarımlarının yanı sıra üzerinde bulunan detaylar da fark yaratan özelliklere sahiptir. Standart görünümden farklı olarak zarif detaylı oluşturulan
tül yelek modelleri sevilerek tercih edilen seçeneklerden biri konumunda bulunmaktadır. Sahip oldukları ekstra katmanın tülden oluşmasıyla son derece zarif yapıdadırlar.

Kısa yelek modelleri bayan yelek kategorisinin en özel seçenekleri arasındaki fark yaratan trendler arasında bulunmaktadır. Kısa görünümleriyle beraber her üzerlerinde yer alan desenler ve renk tonları, ön plana çıkmalarını sağlar yapıda olmalarında etkin rol oynamaktadır. Büyük bedende tercih edilebilecek trend modeller arasında yer alırlar.

Yaz Ayları için Özel Yelekler

Yaz aylarına özel olarak tasarlanan ince ve rahat yapılarının vücuda nefes aldırmasını sağlayan özellikteki yelek yazlık modelleri harika standartlara sahiptir. Fark yaratan kesimleriyle birlikte ince ve hava geçirgenliğine sahip olan yapıları her zaman tercih edilebilir seçenekler olmalarını sağlar. Yeni sezondaki en çok tercih edilen ürünler arasında satışları aktif olarak devam eden ürünler olmalarıyla yazlık yelekler, renkleriyle cıvıl cıvıl görünüme sahipler. Yaz ayları için tercih edilen yapılarının yarattığı farkla birlikte özellikle akşam saatlerinde en iyi kullanım avantajlarını beraberinde getiren yapıları bulunuyor.

Büyük Bedenlerde Klasik ve Spor Tarz Yelekler

İş yeri veya özel toplantılar için ceket yelek modelleri resmi şıklığın sağlanmasında fark yaratan seçeneklerdir. Klasik giymekten hoşlanan kadınlar için de aynı şekilde günlük hayat içerisinde tercih edilebilir durumda olmalarının ayrıcalıklarını her kullanımda sağlayan özelliğe sahip olurlar. Büyük bedenler için ceket tarzındaki yelekler, görünümlerinde mevcut olan detayları ile birlikte klasik kesimi yansıtan detaylara sahiptirler.

Yelek modelleri arasındaki en özel seçeneklerden biri spor yelek modelleri olarak bulunabiliyor. Günlük hayatın içerisinde her zaman giyilebileceği gibi hem ilkbahar hem de sonbahar ayları için kullanılabilir özelliktedirler. Spor kombinler yapmaktan hoşlananlar için özel renk seçenekleriyle detayları fark yaratan seviyede işlenen modellerin tercih edilebilmesi olanağı bulunuyor.

₺179,90 KDV Dahil
₺319,90 KDV Dahil