İstanbul İçi Aynı Gün Teslim

 

          Ürün teslimatı konusunda her zaman daha iyisini yapmaya çalışıyoruz çünkü internet ortamından alınan ürünleri kullanıcılarımız göremediği için aklında soru işaretleri oluşabiliyor.

          Kargo ne kadar hızlı ulaşırsa o kadar müşterilerimizin memnuniyetinin arttığını gördük. Bunun neticesinde aynı gün kargo isteyen müşterilerimize bu hizmeti vermek için partner firmamız ile anlaşarak İstanbul içindeki siparişleri aynı gün ulaştırmaya başladık.

Not: Gün içinde saat 12:00 a kadar verilen siparişler kurye ile gönderilebilmektedir. Bu saatten sonraki siparişler kargo ile gönderilecektir. Gönderilerin size ulaşma süresi 3,5 - 4 saati bulmaktadır.

   

İstanbul İçi Aynı Gün Teslim

 

Nasıl Aynı Gün Teslim Seçeneğini Aktif Edebilirim?


Aynı gün sipariş için Siparişinizi oluştururken ödeme bölümünden önceki kargo seçim bölümünde İstanbul içi Kurye Teslimatı Seçeneğini seçerek bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

 

 

  

 

İstanbul İçi Aşağıdaki Lokasyonlara Teslimatımız Vardır

 

İstanbul içi teslimat lokasyonlarımız şimdilik sadece en yoğun olan bölgelere vardır.

Toplam sabit tutar olarak belirlediğimiz 29.00 tl ile İstanbul Anadolu Yakasında Kartal'a  Avrupa Yakasında ise Yenibosna'ya kadar olan bölümlerdeki tüm kullanıcılarımızı kapsamaktadır.  

 

 

 

 


Teslimat Ödemesi Nasıl Yapılır?


Teslimat ödemesi siparişinize yansıtılır ve seçtiğiniz ödeme yöntemine göre tahsil edilir.


Kredi Kartı ile Ödeme ve Hesaba Havale


Örneğin kredi kartı ile ödeme yapacaksanız ücret toplam tutara eklenir ve kredi kartınızdan tahsil edilir.

Hesaba havale ile ödemede yine ücret toplam tutara eklenir ve siz havaleyi gerçekleştirdiğiniz anda kargonuz  kuryeye teslim edilir.


Not: Havale seçeneğini seçerek siparişini tamamlayan kullanıcılarımız havaleyi gerçekleştirmedikleri sürece ürün kuryeye teslim edilmez.