Zayıf Gösteren Kışlık Kıyafetler Nelerdir?

Zayıf Gösteren Kışlık Kıyafetler Nelerdir?

 

Birçok kişi kışında zayıf görünmek ister. Zayıf gösteren kıyafetler ile vücut kendini daha iyi ve toplanmış bir yapıda dışa vurur. Bir kıyafetin zayıf göstermesi kişinin kilosu ile de alakalı olan bir durumdur. Kişi eğer fazla kilolu ise bu durumda daha zayıf gösteren kıyafetlere daha çok ihtiyaç duyar. Özellikle kışın daha kalın ebatlı olan kıyafet tercihi mevcuttur. Özellikle kazak tarzı bir kıyafet kişi az da olsa kilolu gösterir. Bunun için daha ince ebatlı olan kazak tarzları tercih edilebilir. Özellikle giyilecek olan kazağın çok geniş olmaması gerekir. Genelde rahatlık söz konusu olduğu zaman geniş kıyafetler tercih edilir. Ancak zayıf gösteren kıyafetler açısından ele alındığı zaman daha dar ebatlı olan bir kıyafet tercihi her zaman kişiyi biraz daha zayıf gösterir. Ancak darlıktan basit çok fazla vücudu saran kıyafet çeşitliliği değildir. Buradaki amaç kıyafetin çok fazla geniş olmaması ve bunun dışında çok fazla da vücudu sarmamasıdır. Bu şekilde daha giyilebilir ve dışarıdan da hoş görülebilir bir durum ortaya çıkacaktır. Ancak burada en önemli durum kıyafetin kombini de olur. Tüm bunlar kişi için birer ip ucu olacak şekilde karşınıza çıkar. Böylece fazla kilonuzu daha rahat bir şekilde saklama imkanı elde edersiniz. Sadece birkaç şey uygulayarak bunu yapmak mümkün.

Doğru Renk Seçimi

Doğru bir renk seçimi her zaman daha zayıf göstermede etkili olur. Zayıf gösteren kıyafetler alanında her zaman renk seçimi doğru yapılmalıdır. Burada şuna açıklık getirilmesinde fayda vardır. Açık renkli olan kıyafetler fazla kilolu olan bireyler için bir riske dönüşür. Çünkü açık renkli olan bir kıyafet her zaman daha fazla kilolu görünüme sahip olmasında etkili olur. Bunun için daha koyu tonlara sahip olan kıyafetler tercih edilebilir. Bu alanda özellikle ön plana çıkan renklerin başında siyah renk gelir. Siyah renk birçok kiloyu örtmede etkili olan bir renktir. Siyah renk öte yandan çok da şık olan bir görünüm sunar. Zayıf görünmek için kışın ne giyilir sorusundan ziyade hangi renk tercih edilir sorusu öne çıkabilir. Özellikle siyah tonları bugün zayıf kişiler tarafından bile çok fazla tercih edilir. Çünkü siyah şıklığı ve birçok avantajı ile ön plana çıkan bir renktir. Bu yüzden de birçok kişi tarafından tercih edilir. Bunun dışında alternatif olacak koyu kahve tonları da tercih edilebilir. Özellikle çok parlak olan renklerden uzak durulmalıdır. Çünkü parlak renge sahip olan bir giysi her zaman risk taşır. Bu da kişinin zayıf olsa bile daha çok kilolu görünmesine neden olabilir. Bunlara dikkat etmek özellikle bayanlar tarafından önem taşır. Rengin doğru kombini de yine önemlidir.

Kıyafeti Doğru Kombinlemek

Bir kıyafetin doğru kombinlenmesi de yine zayıf görünmesi için önem taşır. Zayıf görünmek için kışın ne giyilir sorusu içinde doğru yapılan kombin de etkili olur. Öncelikle bir pantolon giyilecek ise bunun üzerine ince ebatlı bir kazak giyilebilir. Pantolon üzerine daha geniş dökümlü olan bir elbise ya da kazan giyilir ise bu durum kişinin git gide daha çok kilolu görünmesinde etkili olur. Bunun dışında etek tercihi de önem taşır. Etek çok geniş yapıya sahip olmamalıdır. Daha dar döküm bir etek tercihi doğru olacaktır. Ayrıca kalem etekler burada size daha çok avantaj sunar. Etek renkleri de yine koyu tonlardan seçilebilir. Genellikle gömlekten uzak durmakta fayda vardır. Zayıf görünmek için kışın ne giyilir sorusu içinde yapılacak olan her doğru kombin önem taşır. Böylece hem daha şık hem de daha zayıf görünme imkanını elde etmiş olursunuz. Kışın daha çok kaban giyilir. Ancak bunun yerine şişme mont tercih etmek kilolu kişilerin daha çok kilolu görünmesine neden olur. Bu da neredeyse birkaç kiloya kadar çıkılmasını sağlar. Bunun yerine daha dar ebatlı ve ince yapılı olan kabanlar tercih edilebilir. Kabanın genel görünümü kişinin fiziği üzerinde etkili olur. Bu yüzden kaban tercihi monta oranla her zaman daha çok tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Doğru Parça Seçimi

Yapılacak olan bir kıyafet seçimi için doğru parça seçimi etkili olur. Çünkü yanlış bir kıyafet parçası seçimi hem daha kilolu gösterebilir hem de şık olmayan bir görünüm burada ortaya çıkabilir. Tüm bunlar göz önüne alındığı zaman doğru parça seçiminin önemi de anlaşılmış olunuyor. Öncelikle dar bir kot pantolon seçilmiş ise bunun üzerine onu dengeleyecek olan çok da dar olmayan bir kazak giyilebilir. Ya da uzun bir elbise giyilecek ise bunun için de çok dökümlü olmayan bir parça olması gerekir. Ayrıca badi tarzı kıyafetler çok kilolu olan kişilerin üzerinde güzel durmaz. Bu tür parçalar dar kesim olmalarına rağmen vücudu çok saran parçalar arasında yer alır. Yani vücudun kilosunu daha çok ortaya çıkarırlar. Zayıf gösteren kışlık kıyafetler açısından riskli olan bir durum ortaya çıkar. Yani dar olmasına rağmen tam tersi daha kilolu olan bir görünüm burada karşınıza çıkar. Özellikle çok dar badi elbiselerden uzak durulabilir. Aynı şekilde kıyafetin kumaşına bakılabilir. Kimi kıyafetlerin kumaşı çok aşırı kalın olmaktadır. Bu tür kıyafetler zayıf kişiler için riskli olmasa da kilolu kişiler için daha çok kilolu görünmesinde etkili olur. Bu da doğrudan riskli bir görünüm yaratır. Özellikle bunlara dikkat edilerek doğru bir kıyafet tercihinde bulunmak mümkün. Sadece seçilen doğru bir parça ile de anında zayıf görünmek mümkün.

Şık ve Zayıf Gösteren Kıyafetler

Oldukça şık gösteren ve öte yandan zayıf da gösteren kıyafetler mevcut. Kilolu olan kişiler için hem zayıf gösteren hem de şık yapıya sahip olan kıyafet tercihi ön plana çıkar. Zayıf gösteren kışlık kıyafetler açısından hem renkleri hem de yapıları gereği çok orantılı olan kıyafetler vardır. Bu tür kıyafet tercihi ile kişi bir anda çok şık bir yapıya sahip olur. Üstelik risk açısından da çok sağlıklı ve güzel bir görünüm ortaya çıkar. Bu alanda risk oranı düşük ve şık olan birçok kıyafet kombini mevcut. Bugün kıyafet alanında uzman olan birçok kişi de buna vurgu yapar. Çok salaş ve çok parçalı olan kıyafetler yerine daha sade ve az parçalı olan bir kıyafet seçimi ile daha doğru olan bir vuruş yapmak mümkün. Bu yolla göze hitap etme durumu da söz konusu olur. Çünkü kilolu olan kişiler için en önemli şey kiloların fazla ön planda olmamasıdır. Özellikle buna uygun olan bir kıyafet tercihi yapmak gerekir. Kıyafetlerin seçimi, kombini, rengi ve daha birçok şey bu alanda ön plana çıkar. Tüm bunlar doğru bir şekilde bir araya gelirse eğer şıklık öne çıkar. Sadece çok fazla parça kullanılmaması gerekir. Zayıf gösteren kışlık kıyafetler ile şimdi şimdi hem daha zayıf hem de daha şık görünebilirsiniz.

Etiketler: buyukbeden,elbise,tunik,tshirt,bluz
Ekim 14, 2022
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR