"Ölçüsüz Şıklık" sloganıyla hizmet veren firmamız Gölbaşı Tekstil, sizlerden gelebilecek her türlü toptan alım taleplerinizi karşılayabilmektedir.

Sitemizdeki ürünlerin haricinde her sezon yeni ve sürekli güncellenen koleksiyonuyla istanbul'daki mağazamızda toptan satış yapmaktayız.Toptan alım yapmak isteyen siz değerli müşterilerimizin 0212 642 29 52 numaralı telefonumuzdan talepte bulunmanız halinde sizlere hizmet etmek için her zaman hazır olduğumuzu ve her türlü kolaylığı sağlayabileceğimizi belirtmek isteriz.

Whatsapp iletişim : +905374415777

Büyük Beden Kadın Giyim Toptan

Geçmiş yıllarda, büyük bedenli kadınlar, kendi ölçülerine uygun kıyafet bulmakta zorlanırlardı. Markaların giyim ürünlerinde belirli bir beden standardı bulunmaktadır. Ancak, teknolojinin gelişmesine paralel olarak büyük bedenli kadınlar, kendi ölçülerine uygun kıyafetleri rahatlıkla bulmaya başladılar. Eskiden, kendilerine uygun bir kıyafet bulabilmek adına çarşı, pazar demeden gezmek zorunda kalan büyük bedenli kadınların imdadına alışveriş siteleri yetişti. Rmg Büyük Beden sayesinde büyük bedenli kadınlar için kıyafet alışverişi yapmak, normal kadınlar gibi bir zevk haline geldi. Rmg Büyük Beden sitesinde büyük bedenli kadınların ihtiyaçlarının hepsine cevap verebilecek kalitede ve çeşitlilikte ürünler yer almaktadır. Bluz, tunik, kazak, tişört, ceket, gömlek, eşofman takımı gibi üst giyim ürünleri, kot, kumaş, tayt pantalonlar, montlar, kabanlar ve yelekler, günlük ve abiye elbiseler; hem farklı renklerde hem de farklı modellerde müşterisini bekleyen ürünler arasında yer almaktadır. Rmg Büyük Beden sitesinden alışveriş yapmak isteyenler siteye üye olarak alışveriş sepeti oluşturabildikleri gibi Whatsapp üzerinden de siparişler verebilirler.

Büyük Bedenli Kadınlar Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Etmelidir?

Geçmişe kıyasla, büyük bedenli kadınların kıyafet seçiminde çok daha fazla alternatife sahip olduğu bilinmektedir. Özellikle, internette yer alan alışveriş sitelerinin varlığı, büyük beden kadın giyim için devrim niteliğinde bir gelişme olmuştur. Rmg Büyük Beden gibi büyük bedenli kadınlara yönelik kıyafet sitelerinde aranılan tüm ihtiyaçlara kaliteli ve ekonomik çözümler bulunabilir. Rmg Büyük Beden'in en önemli avantajlarından birisi, müşterilerine toptan alışveriş yapma imkanı sunmasıdır. Büyük beden kadın giyim toptan alışverişi sayesinde kaliteli ürünler, çok daha ekonomik fırsatlarla elde edilir. Kısacası, büyük beden kadın giyim ürünleri satın almak isteyenler toptan alışveriş için Rmg Büyük Beden sitesini tercih etmelidirler.

Büyük Bedenli Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Büyük bedenli kadınlar, kendilerine uygun bir kıyafet olmadığından şikayet ederler. Büyük beden tekstil sektörünün gelişmesine paralel olarak, büyük bedenli kadınlar, bu dertlerinden kurtulmuşlardır. Bu bağlamda, büyük bedenli kadınlar, kendilerine sunulan alternatifler arasından nasıl bir kombin yaratmaları gerektiğine kafa yorarlar. Herkesin bildiği gibi, siyah renk, insanları olduğundan zayıf göstermektedir. Ancak, sırf zayıf gösteriyor diye bir kadının baştan aşağı siyah giyinmesine gerek yoktur. Siyah renge ek olarak, lacivert ve kahverengi gibi renkler de tercih edilebilir. Ayrıca, koyu renkli alt parça giyen kadınları üst giyim parçalarını daha açık renkli kıyafetlerden yana kullanması tavsiye edilmektedir.

 

Büyük bedenli kadınlar, kilolarını örtmek amacıyla birkaç beden bol olan kıyafetleri tercih ederler. Ancak, bol kıyafetlerin, tam aksine olduğundan kilolu gösterme özelliği bulunmaktadır. Büyük bedenli kadınların hangi bedende iseler, o bedende giyinmeleri gereklidir. Kısacası, büyük bedenli kadınlar, üzerlerine tam oturan kıyafetleri tercih etmelidirler. Kıyafetlerin bol veya dar olmasının değil de kişinin üzerine tam olarak oturması gerekmektedir. Büyük bedenli kadınların göğüs kısmı, basen bölgesine kıyasla daha dar veya daha geniş olabilmektedir. Bu gibi durumlarda, büyük bedenli kadınların basen bölgelerine göre kıyafet seçmeleri ve göğüs kısımlarını daraltmaları tavsiye edilmektedir. Büyük bedenli kadınların kıyafet seçiminde fit olmak adına çaba göstermeleri şarttır. Belirli bir kilonun üzerinde olan kadınlar, diledikleri takdirde fit gözükebilirler. Vücut hatlarının düzgün olmasını isteyen ve fit bir görünüme sahip olmayı arzulayanların yapması gereken şey, korselerden yardım almaktır. Korseler sayesinde kıyafetler, kişinin üzerinde çok daha iyi duracaktır. Büyük bedenli kadınların kıyafet tercihi konusunda düştükleri yanlışlardan birisi de, çizgilerden ve desenlerden korkmalarıdır.

Oysaki, büyük bedenli kadınlar, dikey çizgilerin yanı sıra yatay çizgili kıyafetleri de rahatlıkla üzerlerinde taşıyabilirler. Ancak, kıyafette yer alan yatay çizgilerin ince olmasına dikkat edilmelidir. Büyük bedenli kadınların desenlerden uzak durmasına gerek yoktur. Ancak, desen tercihlerinde karmaşık, göz alıcı ve fazla renkli desenlerden yana tercih yapılmamalıdır. Buna ek olarak, baştan aşağı desenli giyinmek çok fazla tavsiye edilmez. Desenli kıyafetlerin tek parçada kullanılması ise çok daha mantıklı olacaktır. Büyük bedenli kadınların kumaş tercihlerinin ise kalın ve hantal kumaşlar değil de ipek veya krep gibi kumaşlardan yana olması tavsiye edilmektedir. Büyük beden kadın giyimine dair en kaliteli ürünler, Rmg Büyük Beden sitesinde yer almaktadır.